Czego unikać i nie pokazywać żonie
jestem Krzysiek mam 45 lat z pabianic szukam kobiety do seksu bez zobowiązań na dluzej szukam kobiety na czesty sex bez zobowiazan. jestem zonatu. daj fotkę i namiary na siebie ok widzę ze to nie ma sensu. po prostu szukam kobiety do sexu a nie koleżanki do SMS-ów :/ szukam kobiety na dluzej, chceal bym być wreszcie w zwiazku. oddam serce w dobre ręce ;) szukam kobiety na poziomie i umiaca zachować dyskrecje. poszuchaj jestem facetem lekko po 50 tce zzonatym szukam kobiety do. na imię bogdan ale ja mam 58 lat jestem samotny szukam kobiety do dalszego spokojnego zzycia zwietnie! z tym, że będę w wodziśzawiu dopiero w sobotz. szukam kobiety na sobotz/niedzielz.
UWAGA! Serwis zawiera treści o tematyce erotycznej przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Materiały publikowane na tej stronie są nieodpowiednie i zakazane dla osób poniżej 18 roku życia. Jeśli nie ukończyłeś 18 lat nie masz prawa wejść na stronę i nie możesz zapoznać się z treścią serwisu. Serwis ma charakter serwisu randkowego umożliwiającego wyłącznie prowadzenie fikcyjnych rozmów telefonicznych oraz wiadomości sms o tematyce erotycznej.

Kliknięcie przycisku WEJŚCIE oznacza, że akceptujesz zawartość strony, uczestnictwo w fikcyjnej zabawie oraz to, że masz ukończone 18 lat. Jeśli nie masz ukonczonych 18 lat lub nie interesuje Cie tematyka erotyczna kliknij przycisk WYJŚCIE Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Oświadczam że jestem pełnoletni (ukończyłem 18lat) i akceptuję regulamin