Jestem nieśmiały, jak zapoznać kobiete
mam 24 lata jestem szczupły ładny 58kg 170cm wzrostu piękna twarz nom piękna jesteś. . aż pale się do ciebie. i ciekawi mnie co masz więcej do zaoferowania. . ja pisałem ze czekam a ty nie potwierdziłaś przepiękna pizdenko czekam pod stokrotka o19, 30 tak doszło jest piękna pewnie ciasna cnotliwa chciałbym tego przyszła zono pytaj nie mogę znaleźć ogrodowe 12 może być ogrodowa 8 jestem w koszulce a ty gdzie jesteś piękna piękna masz muszelkę kochanie nie mogę się doczekać soboty siódmej godziny żeby w nią wejść piękna tylko jedno zrób daj mi twoja fotkę czy to taki problem po co te pytania fotka i już kochanie mogę być u ciebie za godzinę. będę cię pieścił cala! jesteś piękna! mogę przyjść?
UWAGA! Serwis zawiera treści o tematyce erotycznej przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Materiały publikowane na tej stronie są nieodpowiednie i zakazane dla osób poniżej 18 roku życia. Jeśli nie ukończyłeś 18 lat nie masz prawa wejść na stronę i nie możesz zapoznać się z treścią serwisu. Serwis ma charakter serwisu randkowego umożliwiającego wyłącznie prowadzenie fikcyjnych rozmów telefonicznych oraz wiadomości sms o tematyce erotycznej.

Kliknięcie przycisku WEJŚCIE oznacza, że akceptujesz zawartość strony, uczestnictwo w fikcyjnej zabawie oraz to, że masz ukończone 18 lat. Jeśli nie masz ukonczonych 18 lat lub nie interesuje Cie tematyka erotyczna kliknij przycisk WYJŚCIE Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Oświadczam że jestem pełnoletni (ukończyłem 18lat) i akceptuję regulamin